Nástroje pro usnadnění přístupu

csenfrdekoplrusk

Hlasujte pro projekt naší školky

Naše mateřská škola se zapojila do projektu Nadace O2, kde soutěží o téměř 52 tisíc Kč. Ty poslouží na výsadbu stromů, keřů, maliníků, rybízů aj. na zahradě školky a vytvoří tak potřebný stín pro naše děti.
 
Do užšího výběru společně s naší školkou postoupilo 9 projektů. O vítězi rozhodují zákazníci O2. Hlasovat a podpořit projekt máte možnost již nyní v aplikaci Moje O2.
 
Jak hlasovat?
 
Přímo po přihlášení do aplikace se zobrazí možnost hlasovat. A hlasování najdete i v sekci O2 Radosti v záložce Produkty a služby od O2. V seznamu přihlášených projektů stačí kliknutím označit projekt „Více stromů do zahrady MŠ“
  • Jste zákazník O2 a máte staženou aplikaci Moje O2? Hlasování najdete v ní.
  • Jste zákazník O2 a aplikaci ještě nemáte? Stáhněte si ji na O2, Google Play nebo v App Store.

Předem děkujeme za každý váš hlas. 

  • Přečteno: 437